شرکت سپهر کارتن آریا در سال1391 به منظور تولید محصول  کارتن بسته بندی  برای صنایع مختلف تاسیس گردید. این شرکت  از سال 1395 با افزودن خط تولید انواع محصولات شوینده مایع در انجام این مهم نیز وارد عرصه تولید شد.این شرکت با بهره گیری از دانش فنی و کادر متخصص و مجرب در زمینه تولید٬ کنترل کیفیت و فروش، از نگرش فرایندی بهره جسته و خط مشی کیفیت خود را به شرح ذیل اعلام می دارد:

1-بهبود مداوم اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت بر اساس الزامات استانداردهای ایزو 9001 ویرایش سال 2015و ایزو 10004ویرایش سال 2012 و ایزو 10002 ویرایش سال 2014
2-رعایت الزامات قانونی و مقرراتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  و سازمان ملی استاندارد ایران
3-بهبود فرآیندهای تولید محصولات
4-بهبود کیفیت محصولات تولیدی به منظور ارتقاء رضایت مشتریان

5- تولید انواع کارتن 3 لایه و 5 لایه تا 5 رنگ متنوع و تا عرض چاپ 3 متر با تجهیزات تمام اتوماتیک اروپایی و کیفیت کم نظیر

6-بهره گیری از تجهیزات تمام اتوماتیک برای تکمیل ساخت کارتن از قبیل دستگاه لب چسب و لب منگنه از دیگر تواناییهای این مجموعه به حساب می آید.

7-ظرفیت واقعی تولید روزانه 100 هزار عدد انواع کارتن در هر شیفت کاری

8- تولید انواع محصولات بهداشتی از قبیل تمیز کننده های اسیدی،انواع سفید کننده،مایع ظرفشویی،مایع دستشویی،شامپو،شیشه پاک کن،انواع اسپری تمیز کننده همه کاره،اسپری خوشبو کننده هوا و … شوینده های نسل جدید مانند:سفید کننده غلیظ،جوهر نمک غلیظ،گاز پاک کن کرمی،مایع ظرفشویی و دستشویی کرمی و …

9-توجه ویژه و پایش مستمر بهداشت فردی کارکنان و بهداشت محیط کارخانه برای داشتن محصولات با کیفیت و بهداشتی اعم از محصولات کارتن بسته بندی و محصولات شوینده تولیدی (تمامی پرسنل این شرکت موظف به داشتن کارت سلامت و بهداشت از وزرات بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشند.)

10-توجه ویژه به نظرات و پیشنهادات مشتریان جهت بهبود مستمر کیفیت محصولات و خدمات در جهت افزایش کارآیی و رضایت مشتریان

در این مجموعه بیش از ۷۰ نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم در بخش های تولید، فنی، کنترل کیفی، تحقیق و توسعه ، بسته بندی و فروش مشغول بکار هستند.
شرکت سپهر کارتن آریا بطور مستقل وظیفه پایش کیفیت محصولات را زیر نظر متخصصین مجرب و با تجربه بعهده دارد.
شرکت پخش محصولات مستر من پخش محصولات بهداشتی و پاک کننده ها را بعهده دارد.
نمایندگیهای مراکز فروش نیز در سراسر کشور فعال می باشند.

واحد تولید:
در این بخش تمام مراحل تولید مطابق با دستورالعمل های ایزو 2015-9001 توسط پرسنل متخصص و مجرب انجام می شود. محصولات تولید شده انواع کارتن و محصولات شوینده پس از تایید واحد کنترل کیفیت برای بسته بندی و تحویل به مشتری آماده می شوند.
واحد تولید، کنترل کیفی و بسته بندی مجهز به  آزمایشگاه و تجهیزات پیشرفته، آنالیز محصولات را مطابق با دانش نوین روز و استانداردهای ملی و بین المللی و با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص در محل کارخانه بر عهده دارد .

واحد کنترل کیفی:
در این بخش تمام مراحل کنترل کیفی مطابق با دستورالعمل های ایزو 2014-17025 و ایزو 2015-9001 توسط پرسنل متخصص و مجرب انجام می شود که شامل موارد زیر می باشد:
کنترل فرآیند،دقت، صحت، تکرار پذیری، تجدید پذیری، پایداری، خطی بودن و مقایسه با محصولات مشابه مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی و شرکت در انجام آزمونهای بین آزمایشگاهی با در اختیار داشتن جدیدترین تجهیزات پیشرفته اروپایی به همراه پرسنل کارآزموده و با تجربه

واحد فنی و پشتیبانی:
وظیفه این واحد توضیح کامل علمی در رابطه با نحوه و روش کار هر یک از محصولات می باشد. در این بخش کارشناسان مجرب شرکت همواره جوابگوی پرسش و مشکلات احتمالی مصرف کننده ها می باشند و در صورت لزوم مشتریان حضوری به محل شرکت و واحد فروش مراجعه می کنند.

واحد تحقیق و توسعه (R&D)
همکاران این بخش با توجه به دانش و تجربه های علمی که در طول سالها کار و تحقیق کسب کرده اند در زمینه های زیر فعالیت می کنند:
-تحقیق و پِژوهش در جهت ساخت و تولید محصولات جدید
-ترجمه متون علمی و بروز کردن اطلاعات در بروشورها
-تهیه پارامترهای جدید مطابق با بروز شدن استانداردهای ملی و بین المللی

-ثبت اختراعات جهانی در زمینه های کاری مختلف و تولیدات شرکت نیز جزء افتخارات شرکت سپهر کارتن آریا می باشد.

-حضور در سمینارهای داخلی و خارجی

  

واحد فروش:
دفتر فروش شرکت سپهر کارتن آریا وظایف زیر را به عهده دارند:
-فروش محصولات شرکت با نامهای تجاری مسترمن، گلدن وست، وان لوکس و…
-ارسال محصولات به نشانی مصرف کننده با رعایت استانداردهای ایزو 2012-10002  و 2015-10004 و 2015-9001
-در صورت لزوم مرجوع کردن محصول نامنطبق به آزمایشگاه کنترل کیفی جهت بررسی مجددورفع عدم انطباق های احتمالی

از مشتریان محصولات کارتن این شرکت ، می توان به شرکتهای معتبری همچون:

-شرکت راما مهر آریا (اسنک لوسی)

-شرکت رها پاپیروس( محصولات سلولزی های کلین)

-شرکت آذین شهد ایرانیان( محصولات غذایی دوئل)

-شرکت سارینا پلاست(محصولات پلاستیک پاندا)

-شرکت کیمیا سامانه سبز(محصولات غذایی)

و دهها شرکت معتبر دیگر که سالهاست از خدمات این شرکت استفاده می کنند، اشاره کرد.

طی سالهای گذشته پایه گذاران و گردانندگان این شرکت کوشش کرده اند  تا گامی موثر در جهت پیشرفت و خود کفایی کشور عزیزمان بردارند.از همکاری صادقانه تمامی همکاران و شما که امروز شانه به شانه با دشواریهای موجود ما را یاری می دهید تا این مجموعه در راه بثمر رساندن تولیدات خود پیروز گردد، سپاسگزاریم.